Úvod > Školka > 27. listopadu 2023, omezení provozu školy

27. listopadu 2023, omezení provozu školy

Dobrý den.

Z důvodu vyhlášené stávky na 27. listopadu 2023 Vám oznamuji omezení provozu ZŠ a MŠ Věžnice, Věžnice 85, 582 52 Věžnice.

Ve škole vstupují do stávky někteří pracovníci. Konkrétně pracovníci ve školní kuchyni, pracovník zajišťující úklid školy a pozici školníka a pracovníci v MŠ na pozici učitele a asistenta pedagoga.

Z těchto důvodů provoz školy omezen. Nemůžeme pro děti v MŠ a žáky v ZŠ zajistit teplý oběd a úklid budovy. Stravování (oběd) bude zajištěno formou balíčku studené kuchyně, přesnídávky a svačinky v MŠ budou zajištěny beze změny.

Chod MŠ a ZŠ a školní družiny bude zajištěn beze změny.

Omezení provozu připadá na pondělí 27. listopadu 2023.

Po projednání se starostou obce budou zákonní zástupci žáků o vyhlášení omezení provozu informováni na třídní schůzce prostřednictvím svých učitelů a na webových stránkách školy.

Mgr. Ivo Kuttelwascher, ředitel školy.